Порядок реєстрації дітей в ДНЗ

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до наказу відділу освіти Мукачівської райооної адміністрації від 08 липня 2013 року № 293 "Про запровадження електронної реєстрації дітей у дошкільних навчальних закладах Мукачівського району" з 1 вересня 2013 року вступив у дію новий порядок запису дітей в дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) Мукачівського району через мережу Інтернет. В інструкції детально роз’яснені два можливих варіанти запису дитини в ДНЗ: коли у вас є доступ до Інтернету і коли його немає.
Реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади Мукачівського району
З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на порталі відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації http://osvitamraj.zakosvita.com.ua, сайтах дошкільних навчальних закладів.
Прийом дітей у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). 
Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ  на освітньому порталі відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації. 
Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.
Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:
  1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору Дошкільного навчального закладу (ДНЗ) для Вашої дитини.
  2. Якщо Ви не визначилися з вибором ДНЗ, то перейдіть на Карту ДНЗ.
  3. Правильно заповнюйте форму заяви.
  4. Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом Вашої заяви.
  5. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом ЗО календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.
  6. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.